CAD Zone > V-Ray > Render Node pre V-Ray 5

Render Node pre V-Ray 5

Render Node pre V-Ray 5
Cena:
377 EUR bez DPH
 456,17 EUR s DPH

Dostupnosť:

1 deň
 


V-Ray je známy svojou rýchlosťou a je schopný využiť všetky Vaše zdroje na svoju prácu (viacjadrový procesor alebo grafický procesor). Ak Vám jeho rýchlosť stále nestačí, s Render Node môžete značne skrátiť čas potrebný na renderovanie obrázkov alebo animácií.
Distribúcia renderovania je vhodnejšia pre obrázky – na ich renderovaní sa môžu podieľať všetky Nody. Obrázok sa rozdelí na časti a každý virtuálny procesor dostane svoju časť, aby si s ňo poradil.
Sieťové renderovanie sa používa viac na renderovanie animácií, kde je každému Nodu priradená jedna sekvencia. Získate sled obrázkov z animácie, ktorú si potom môžete prehliadnuť v Pd playeri alebo importovať do postprodukčného softvéru (napr. Nuke)

Pri práci s Render Node je jeho využívanie kontrolované prostredníctvom licenčného servera. Render Node je možné nainštalovať v podstate na ľubovoľný počet počítačov, pričom si môžete buď sami zvoliť, na ktorom počítači chcete renderovať alebo si vyberie licenčný server sám. Súbežne je možné využívať jednu licenciu len na jednom počítači.

Ak máte záujem o 5 a viac licencií, kontaktujte nás, prosím!

Internetové stránky programu >>

PartNo. CGvrn50C00e

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodom / online


Tue May 24, 2022 18:15:51
CAD Zone
venované CADu...