Nákupný košík  prázdny 0,00   Objednávka
CAD Zone Shop > Artlantis > Artlantis 2019

Artlantis 2019

Artlantis 2019
Cena:
650 EUR bez DPH
 786,50 EUR s DPH

Dostupnosť:

2 dni
 


Artlantis je samostatný vizualizačný program, ktorý je určený pre využitie v odboroch architektúry a dizajnu, spôsobom ovládania je určený samotným architektom, nie profesionálnym vizualizátorom.
Program sa vyznačuje jednoduchým ovládaním, rýchlym nastavením a vysokou rýchlosťou výpočtu.
Nová verzia 2019 zjednocuje doteraz samostatné aplikácie Artlantis Render (určená pre statické obrázky) a Artlantis Studio (navyše schopnosť spracovávať animácie).

Užívateľské rozhranie - Artlantis maximálne využíva rozlíšenie monitoru, obsahuje jedno nastaviteľné pracovné okno a náhľadové okno, ktoré sa v reálnom čase aktualizuje. V scéne je možné určiť polohu a nastavenie kamery, dátum, hodinu, zdroje svetla, pozadie, kombinácie vrstiev.
Inšpektori (ovládače) - umožňujú nastaviť všetky parametre, sú zoskupené na lište pozdĺž hornej hrany obrazovky a rozdelené do 5 skupín – shadery, svetlá, slnko, objekty, pohľady.
2D schématické okno - s nastavením scény je možné pracovať aj v schématickom 2D okne, kde sú prehľadnejšie zobrazené jednotlivé objekty.
Pohľadnice - Artlantis pracuje s technológiou PostCard TM, ktorá slúži na zdieľanie informácií o použitých materiáloch. Vďaka tejto technológii môžete vytvárať albumy projektov, kde sú v podobe jednoduchých JPEG obrázkov obsiahnuté kompletné informácie o použitých shaderoch.
Katalógy médií - Artlantis obsahuje rozsiahly katalóg se shadermi, objektami a bilboardami.
Usporiadanie katalógov - objekty v katalógoch sú usporiadané do kategórií a podkategórií.
Shadery - používajú sa na základe systému drag&drop z katalógu priamo na povrchy v scéne. Materiály je možné ďalej dolaďovať.
Textúry - ako materiál je možné použiť aj akýkoľvek obrázok, stačí nastaviť jeho horizontálne a vertikálne opakovanie.
3D objekty - do scény sa opäť preťahujú z katalógu myšou. Je možné ukladať aj objekty zo scény do katalógu, a to vrátane zdrojov svetla.
3D ľudia - modely postáv je možné rozpohybovať. Opäť sa do scény umiestňujú pretiahnutím myšou. Majú nastaviteľné vlastnosti.
3D rastliny - modely sa prispôsobujú ročnému obdobiu.
Bilboardy - fotografie nalepené na neviditeľné dosky. Tieň, ktorý vrhajú, zodpovedá nalepenej fotografii.
Referenčný súbor - ak sa projekt v priebehu spracovania vizualizácie zmení, pomocou referenčného súboru je možné aktualizovať alebo meniť model, pričom informácie o materiáloch, textúrach, svetlách a nastavení scény sa uchovajú.
Animácie - pohyb objektov a kamery vytvára presvedčivé prezentácie.
Scenár - pri vytváraní animácie zadáte dráhy, po ktorých sa objekty budú pohybovať.
Časová os - umožňuje presné nastavenie celkovej animácie. Obsahuje toľko stôp, koľko parametrov animujete.

V anglickom jazyku.

Skúšobná verzia programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodom


Mon Dec 09, 2019 21:39:59
CAD Zone SK
venované CADu...