Nákupný košík  prázdny 0,00   Objednávka
CAD Zone Shop > AutoCAD LT > AutoCAD LT 2019 na 2 roky

AutoCAD LT 2019 na 2 roky

AutoCAD LT 2019 na 2 roky
Cena:
783 EUR bez DPH
 947,43 EUR s DPH

Dostupnosť:

1 deň
 


Prenájom licencie AutoCAD LT pre Windows na 2 roky.
Podmienkou predĺženia je platná licencia AutoCAD LT pre Windows na 2 roky.

Aktualizácia programu počas prenájmu, Advanced Support.

Jazyk: Je možné inštalovať a aktivovať jazykovú verziu podľa voľby zákazníka vrátane češtiny či angličtiny.

Systém: Windows (vrátane češtiny), Mac (len v angličtine)

Najnovšie funkcie AutoCAD LT 2019 sú:

Porovnávanie DWG súborov – porovná a zdokumentuje rozdiely medzi dvoma verziami výkresu, kde sa potom dá jednoducho zistiť, čo sa zmenilo.
Uloženie na web a do mobilu – ukladá výkresy z Vašej obrazovky, aby bolo možné si ich prezerať a upravovať v AutoCAD webových a mobilných aplikáciách.
2D grafika – teraz môžete zverejňovať náhľad na výkresy vo webovom prehliadači, kde je možné k nim zároveň pridávať komentáre.
AutoCAD webová aplikácia – vytváranie, úprava a zdieľanie CAD výkresov z akéhokoľvek zariadenia cez webový prehliadač.
AutoCAD mobilná aplikácia – prezeranie, vytváranie, úprava a zdieľanie CAD výkresov na Vašom mobilnom zariadení s AutoCAD mobile app.
Užívateľské prostredie – využite vizuálne vylepšené užívateľské prostredie s plochými ikonami a zdokonaleným zobrazovaním na 4K monitoroch.
PDF import – importuje do výkresov geometriu, SHX súbory fontov, výplne, rastrové obrázky a True Type text z PDF súborov.

Ďalšie funkcie

Užívateľské prostredie

Tabuľky a nástroje na lištách – ak pridáte Vaše obľúbené nástroje na lištu, máte ich pri práci hneď poruke.
Palety nástrojov – jednoduchý prístup k najčastejšie využívaným nástrojom a príkazom získate vďaka prispôsobiteľným paletám nástrojov.
Príkazový riadok – získajte príkazy a zadajte rýchle odpovede na výzvy programu vďaka klávesovým skratkám vpísaným do príkazového riadku.
Multifunkčné úchopy – pre jednoduchú zmenu tvaru, pohyb a manipuláciu s geometriou využite úpravu za pomoci úchopu.
Priesvitnosť objektov a hladín – možnosť zapnúť priesvitnosť pre zvolené objekty alebo pre všetky objekty na vybranej hladine.
Dynamické bloky – pridávajú flexibilitu a inteligenciu Vašim blokovým referenciám, vrátane tvaru, veľkosti alebo nastavenia.
Asociatívne pole – tvorba a modifikácia objektov v kruhových alebo pravouhlých vzoroch alebo pozdĺž cesty.
Voľba a izolácia objektov – nájde a zvolí všetky objekty, ktoré vyhovujú zadaným vlastnostiam. Ukryje alebo zobrazí zvolené objekty.

2D náčrty, kreslenie a poznámky

Text – tvorba riadkového alebo viacriadkového textu (mtext) ako samostatného objektu. Formovanie textu, stĺpcov a ohraničenia.
Jednoduché kótovanie – automatická tvorba kót. Posunutím kurzoru cez zvolené objekty získate náhľad pred vytvorením kót.
Odkazy – vytvára odkazy s rôznym obsahom vrátane textov a blokov. Odkazové čiary je možné jednoducho formátovať a meniť ich štýl.
Chytré stredové čiary a stredové body – tvorí a upravuje stredové čiary a stredové body, ktoré sa automaticky pohybujú, ak pohybujete s objektami, ktorých sa týkajú.
Tabuľky – tvorí tabuľky s dátami a symbolmi v riadkov a stĺpcoch, aplikuje vzorce a odkazy do dokumentov Microsoft Excel.
Revízne bubliny – kreslí revízne bubliny okolo zmien vo výkresoch, aby ste mohli rýchle zistiť, aké zmeny nastali v poslednej verzii výkresu.
Layout – určenie veľkosti listu s výkresom, pridanie titulkov pre blok a zobrazenie rôznych pohľadov na model.
Výrez z Layoutu – vytvára výrezy z Layoutu, aby ste mohli zobraziť rôzne prvky Vášho návrhu v rôznych mierkach.
Pole – využite pole v textových objektoch pre zobrazenie textu, ktorý sa automaticky aktualizuje pri zmene hodnôt v poli.
Dátové prepojenie – umožňuje súbežnú aktualizáciu vďaka vytvoreniu prepojenia medzi dokumentami Microsoft Excel a tabuľkami vo Vašom výkrese.

Spolupráca

PDF a DGN import/export/podklad – zdieľanie a opätovné využitie dát z PDF a DGN súborov vďaka ich importu, exportu alebo pripojeniu ako podkladov.
DWF a obrázkové referencie – pripojí výkresy a obrázky k Vášmu aktuálnemu výkresu ako externé súbory.
Manažér listov – prehliadanie, prístup, riadenie a viacstránkové plot výkresy.
Geografická lokácia a online mapy – vkladá informácie o geografickej polohe do výkresov a zobrazuje mapy vo výkresoch z online mapovej služby.

Inštalácia a prispôsobenie

Trusted DWG technológia – Trusted DWG technológia Vás informuje o možnej nekompatibilite, keď súbor pri poslednom otvorení nebol uložený v AutoCAD softvére.
Nástroj na migráciu – presúva Vaše užívateľské nastavenie a súbory z predchádzajúcich verzií.
CUI prispôsobenie – prispôsobenie užívateľského prostredia pre lepší prístup k najčastejším operáciám.
Sysvar monitor – monitoruje aktuálne systémové premenné a porovnáva ich so zoznamom preferovaných hodnôt. Výstražné balóniky Vás upozornia na nezrovnalosti.
AutoCAD desktop aplikácia – upozorňuje na aktualizácie programu a inštaluje ich bez prerušenia Vašej práce. Umožňuje sledovanie tutoriálov o nových možnostiach programu.

Skúšobná verzia programu >>>

Internetové stránky programu >>

PartNo. 057K1-WW3738-T591

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodomPodobné CAD programy

4MCAD 19 Classic SK
4MCAD 19 Classic SK
149 EUR (bez DPH)
180,29 EUR (s DPH)
4MCAD 19 Professional SK
4MCAD 19 Professional SK
250 EUR (bez DPH)
302,50 EUR (s DPH)

Sun Feb 24, 2019 04:02:25
CAD Zone SK
venované CADu...