CAD Zone > Fusion 360 > Fusion 360 - Výrobné rozšírenie na 1 rok

Fusion 360 - Výrobné rozšírenie na 1 rok

Fusion 360 - Výrobné rozšírenie na 1 rok
Cena:
1 920 EUR bez DPH
 2 323,20 EUR s DPH

Dostupnosť:

1 deň
 


Výrobné rozšírenie (Machining Extension) Fusion 360 rozširuje CAD schopnosti Fusion 360 o ďalšie pokročilé výrobné technológie vrátane 5-osého obrábania, optimalizácie dráhy nástroja, automatizácie procesov, overovanie priamo na stroji a ďalších.

Automatizácia programovania

Zjednodušte a zrýchlite vŕtanie pomocou automatického rozoznávania dier, voľby nástrojov a určenie efektívneho poradia operácií pre rýchlejšie cykly.

4-osé obrábanie

Vytvárajte účinné 4-osé cesty nástrojov pre strojové obrábanie dielcov alebo dielcov so stredovou osou. Zvoľte si z rozsahu rotačných stratégií pre dráhy nástrojov tie, ktoré vyhovujú Vášmu CNC stroju.

5-osé obrábanie

Zlepšite povrchovú úpravu a zvýšte efektivitu cyklu s pokročilými ovládačmi pre plytké a strmé dráhy strojov. Opracujte bezpečne komplexné dielce vďaka automatickému predchádzaniu kolíziám nástrojov.

Modifikácie dráh nástrojov

Zjednodušte programovanie pomocou rýchleho orezávania zvolených oblastí v nástrojových dráhach vo vnútri alebo z vonkajšej strany vyznačených hraníc. Operácia orezávania automaticky pridáva nové dráhy bez rýh a bez nutnosti opätovného prepočítavania celej dráhy nástroja.

Overenie na stroji

Skráťte proces overenia pomocou revízie povrchu a skúmania geometrie. Ušetrite čas spoľahlivejším bezobslužným strojovým opracovaním.

Anglická verzia programu, prenájom na 1 rok.
Licencia Fusion 360 nie je súčasťou Výrobného rozšírenia. Pre jeho použitie je potrebné zakúpiť takžiež licenciu samotného Fusion 360.

Skúšobná verzia programu >>>

Internetové stránky programu >>

PartNo. C34L1-NS5025-V662

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodom / online


Tue May 18, 2021 22:04:23
CAD Zone
venované CADu...