CAD Zone > SketchUp > SketchUp pluginy > Profile Builder 3

Profile Builder 3

Profile Builder 3
Cena:
75 EUR bez DPH
 90,75 EUR s DPH

Dostupnosť:

1 deň
 


Profile Builder je rýchly a flexibilný parametrický modelovací nástroj a jednoduché BIM riešenie pre SketchUp. Stal sa nepostrádateľným pluginom SketchUpu pre tisíce užívateľov na celom svete. S využitím Profile Builderu budete môcť modelovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Vaše modely budú tiež chytrejšie a schopné prispôsobovať sa zmenám v návrhu.

Tiež budete schopní pre Váš SketchUp model vytvárať okamžitné výkazy výmerov a odhady nákladov v reálnom čase.

Parametrické profily
Jadrom Profile Builderu je schopnosť vytvárať chytré objekty (Profile Members) s využitím parametrických profilov. Profilom môže byť akýkoľvek tvar a dokonca aj krivka. Objekt vytvoríte tak, že myšou kliknete na body, ktorými má profil prechádzať, alebo vyberiete skupiny hrán vo Vašom modele pre ťahanie profilu pozdĺž trasy.
Vytvárajte chytré profily, potrubia, zábradlia, strechy, steny a základy - možnosti sú nekonečné.

Vytváranie a ukladanie vlastných profilov
Profily môžete ukladať do lokálnych knižníc spoločne s vlastným názvom, orientáciou (body ukotvenia, odsadenie, rotácia), kótami, materiálmi a vrstvami. Vytvorte jednoducho nové profily nakreslením povrchu vo Vašom modeli a jeho pridaním ako nového profilu. Keď ste už profil uložili, môžete si ho nahrať a potom opätovne využiť v ďalších projektoch.

Parametrické diely - kombinácia profilov a komponentov
Predstavte si modelovanie komplexného zábradlia, viacvrstvovej steny, ohrady, hrazdenej steny, schodiska alebo cesty v priebehu niekoľkých sekúnd! Profile Builder Assembler Vám umožní vytvárať a ukladať plne prispôsobiteľné chytré parametrické diely. Budete úplne ohromení, čo s Profile Builderom dokážete! Ak nechcete vytvárať vlastné dielce, stačí si vybrať z množstva dielcov v 3D Warehouse, stiahnuť si ich a prispôsobiť vlastným potrebám.

Odhady nákladov a množstva - jednoduchý BIM
Profile Builder zahŕňa aj komplexné odhady nákladov a funkciu reportovania, ktorá sa nazýva Quantifier. Quantifier sa jednoducho využíva, je adaptabilný a je možné prispôsobiť mieru detailnosti spracovania správ a odhadov nákladov. Quantifier podporuje vlastné kódy nákladov, precíznosť, formátovanie mien aj export do externého tabuľkového softvéru. Využiť ho môžu odhadcovia, rozpočtári, inžinieri aj stavebníci.

Vytváranie profilu pozdĺž akejkoľvek trasy - profily budú mať správnu orientáciu.
Profile Builder je schopný spracovať akúkoľvek Vami navrhnutú cestu a navrhnutý profil bude mať správnu orientáciu.

Rotačné profily
Jedným kliknutím môžete vytvárať parametrické 3D rotačné výlisky. Vytvorenie tohto typu objektu je obvykle časovo náročné - Profile Builder ich vytvára v priebehu pár sekúnd.

Chytrá voľba trasy
Nástroj pre chytrú voľbu trasy je užitočný na rýchlu voľbu špecifickej trasy pozdĺž iných komplexných geometrických útvarov.

Nástroje pre dodatočné úpravy
Akýkoľvek chytrý objekt alebo dielec vytvorený v Profile Builder 2 je možné po jeho vytvorení ďalej upravovať prispôsobením inteligentných parametrov. Zmeňte profil, materiál, výšku, šírku, orientáciu a dokonca aj trasu pre ťahanie po jeho vytvorení. Využite nástroj pre naťahovanie a prispôsobte dĺžku objektov, alebo vstavaný nástroj pre tvorbu rezov na finálnu úpravu vytvorených profilov.

K dispozícii detailné výukové kurzy na stránkach výrobcu!

Trvalá komerčná licencia.

Skúšobná verzia programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodom / online


Wed May 22, 2024 19:35:37
CAD Zone
venované CADu...