CAD Zone > SketchUp > SketchUp pluginy > SU Podium

SU Podium

SU Podium
Cena:
225 EUR bez DPH
 272,25 EUR s DPH

Dostupnosť:

3 dni
 


Renderovanie, ktoré sa jednoducho učí, je krásne a fotorealistické. S jeho pomocou oživíte Vaše výkresy rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Prečo by ste mali používať SketchUp Podium?

SketchUp Podium je založený na veľmi presnom systéme sledovanie lúčov spoločne s fyzikálnou oblohou a sadou precízne kalibrovaných prednastavení, ktorých cieľom je priamočiarosť renderovania Vašich návrhov zo SketchUpu. Našou filozofiou bolo vždy zjednodušenie procesu renderovania a čo najefektívnejšia cesta od návrhu v SketchUpe k prekrásnemu fotorealistickému obrázku, aby ste výsledkom mohli ohromiť svojich klientov.

Účinné, intuitívne, prístupné. SketchUp Podium umožní komukoľvek vytvárať krásne, fotorealistické rendery zo SketchUp modelov bezbolestne a bez frustrácie z potreby učiť sa komplexný program.

SU Podium funguje kompletne vo vnútri SketchUpu od začiatku do konca a využíva Vám už známe funkcie SketchUpu pre dosiahnutie posobivých výsledkov.
SketchUp Podium je pre SketchUp užívateľov intuitívny, ľahko uchopiteľný aj začiatočníkmi, má jednoduché prostredie a prisposobiteľné nastavenie, ktoré skráti čas potrebný k jeho pochopeniu z mesiacov na minúty.

Trvalá komerčná licencia pre Win aj pre Mac.

Skúšobná verzia programu >>>

Internetové stránky programu >>

Typ licencie: elektronická

Možnosti platby: bankovým prevodom / online


Wed Feb 28, 2024 03:54:49
CAD Zone
venované CADu...